Лікування мистецтвом
Тренінг для вчителів "Лікування мистецтвом"
Вчителі нашої школи шукають нові форми та методи роботи з учнями. Сьогодні мали змогу познайомитись з різними видами Арт-терапії, яка допоможе зняти психічну напругу і стрес, подолати тривожність і страхи, агресію та імпульсивність, а також гармонізувати внутрішній стан людини в різних вікових періодах.Дякуємо Каріна Козак за цікавий і корисний тренінг.