Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Система охорони

Охоронна система — автоматизований комплекс для охорони різних об'єктів майна (будівель, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів, водного транспорту, сейфів тощо).

 • Illustration

  Відеоспостереження закладу освіти

  Відеоспостереження надає можливість тримати під контролем територію закладу ззовні і зсередини : в рекреаціях, місцях відпочинку. Це забезпечує створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей, для уникнення конфліктних ситуацій; збереження матеріально-технічної бази закладу;організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних ГПД.На всіх поверхах, у вестибюлі, на вулиці встановлені камери відеоспостереження які ведуть моніторинг в режимі 24/7.

 • Illustration

  Система пожежного сповіщення

  В закладі встановлено систему пожежного сповіщення та контролю за приміщеннями.Протипожежна сигналізація являє собою сукупність технічних засобів, призначених для раннього виявлення місць загоряння, підвищеної температури або задимлення в будівлях і спорудах.

 • Illustration

  Захист персональних даних

  Заклад захищає відомості про персональні дані здобувачів освіти та працівників закладу від незаконної обробки та випадкової втрати. Також несе відповідальність за ненадання відомостей, що є недостовірними чи ображають честь, гідність чи репутацію особи. Персональні дані, відповідно до закону обробляються у закладі за наявності письмової згоди повнолітньої особи чи батьків або осіб, які є законними представниками неповнолітніх осіб.

Відеоспостереження

 • Illustration

  З метою безпеки учасників освітнього процесу та за для запобігання протиправних дій на території та у приміщеннях нашого закладу, було встановлено камери відеоспостереження. Камери мають якісне зображення в деннному та нічному режимі. Запис зберігається та переглядається в онлайн режимі та у спеціально відведеній кімнаті.

  Відеоспостереження надає можливість тримати під контролем територію закладу ззовні і зсередини: в рекреаціях, місцях відпочинку. Це забезпечує створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей, для уникнення конфліктних ситуацій; збереження матеріально-технічної бази закладу; організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних ГПД.

  На всіх поверхах, у вестибюлі, на вулиці встановлені камери відеоспостереження ведуть моніторинг в режимі 24/7.

Протипожежна безпека

Illustration

Укриття

 • Найпростіше укриття - фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Алгоритм дій закладу під час повітряної тривоги

Протокол №14 огляду щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття

Акт оцінки об'єкта щодо можливості його використаннядля укриття населення як найпростішого укриття

План евакуації

Illustration

Правила евакуації

Illustration

Правила евакуації

Надзвичайні ситуації

Памʼятки