Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Переходьте на нашу сторінку facebook

Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Переходьте на нашу сторінку facebook

Система охорони

Охоронна система — автоматизований комплекс для охорони різних об'єктів майна (будівель, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів, водного транспорту, сейфів тощо).

 • Illustration

  Відеоспостереження закладу освіти

  Відеоспостереження надає можливість тримати під контролем територію закладу ззовні і зсередини : в рекреаціях, місцях відпочинку. Це забезпечує створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей, для уникнення конфліктних ситуацій; збереження матеріально-технічної бази закладу;організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних ГПД.На всіх поверхах, у вестибюлі, на вулиці встановлені камери відеоспостереження які ведуть моніторинг в режимі 24/7.

 • Illustration

  Система пожежного сповіщення

  В закладі встановлено систему пожежного сповіщення та контролю за приміщеннями.Протипожежна сигналізація являє собою сукупність технічних засобів, призначених для раннього виявлення місць загоряння, підвищеної температури або задимлення в будівлях і спорудах.

 • Illustration

  Захист персональних даних

  Заклад захищає відомості про персональні дані здобувачів освіти та працівників закладу від незаконної обробки та випадкової втрати. Також несе відповідальність за ненадання відомостей, що є недостовірними чи ображають честь, гідність чи репутацію особи. Персональні дані, відповідно до закону обробляються у закладі за наявності письмової згоди повнолітньої особи чи батьків або осіб, які є законними представниками неповнолітніх осіб.

Відеоспостереження

 • Illustration

  З метою безпеки учасників освітнього процесу та за для запобігання протиправних дій на території та у приміщеннях нашого закладу, було встановлено камери відеоспостереження. Камери мають якісне зображення в деннному та нічному режимі. Запис зберігається та переглядається в онлайн режимі та у спеціально відведеній кімнаті.

  Відеоспостереження надає можливість тримати під контролем територію закладу ззовні і зсередини: в рекреаціях, місцях відпочинку. Це забезпечує створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей, для уникнення конфліктних ситуацій; збереження матеріально-технічної бази закладу; організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних ГПД.

  На всіх поверхах, у вестибюлі, на вулиці встановлені камери відеоспостереження ведуть моніторинг в режимі 24/7.

Протипожежна безпека

Illustration

Укриття

 • Найпростіше укриття - фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Алгоритм дій закладу під час повітряної тривоги

Протокол №14 огляду щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття

Акт оцінки об'єкта щодо можливості його використаннядля укриття населення як найпростішого укриття

План евакуації

Illustration
Illustration

Надзвичайні ситуації