Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Переходьте на нашу сторінку facebook

Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Переходьте на нашу сторінку facebook

Екскурсії

Екскурсії – надзвичайно важлива та цікава сторінка шкільного життя учнів школи. Вони сприяють всебічному розвитку особи-стості, виховують любов до Батьківщини, збагачують знаннями про рідний край, країну, їх далеке і недавнє минуле, культурні та історичні надбання наших предків.

Illustration

Екскурсійний дайджест

 • Illustration

  Неймовірний світ динозаврів

  Нехай цей день запише кожен з нас у свої спогади на майбутнє!Ми поринули у світ динозаврів, познайомилися з їхніми видами, дізнались багато цікавого про них!

  2-Б клас

 • Illustration

  Барви осені

  Сьогодні учні 1 класу Мукачівської ЗОШ N 7 відвідали МПЦО.
  Саме восени, коли дерева та кущі розфарбовані в різні кольори, дендропарк МПЦО особливо гарний.
  Культорганізатор, Лихтей Галина Василівна, познайомила учнів з рідкісними деревами та кущами, а також дала можливість діткам поспостерігати за морськими свинками, кроликами, шиншилами.
  Діткам дуже сподобалась екскурсія і залишила багато приємних емоцій.

  1 клас

 • Illustration

  Перлинка нашого міста

  Учні 2-А класу разом з класоводами відвідали "перлинку" нашого міста - Замок Паланок. Познайомилися з історичними етапами побудови замку. Дізналися про його призначення в період панування різних володарів, а також про потаємні підземні переходи та захоплюючі легенди, що овіюють історію Замку Паланку.

  2-А клас

 • Illustration

  Дослідники не мають кордонів

  Це був новий досвід виїзду за кордон з нашим 2-Б! 🤩Сказати, що ми задоволені, це нічого не сказати, навіть дорослі відчули себе дітьми та всі разом ми побували в одному з найбільших зоологічних парків у Європі! На площі 30 гектарів ми зустріли тварин з різних частин світу і мали змогу поспостерігати за життям нашого багатого та різноманітного тваринного світу. Тут можна було зустріти: африканських слонів, індійських носорогів, сибірських тигрів, велетня кенгуру, гігантських ящірок Варанів, орангутангів, жираф, удавів, пітонів, білих ведмедів та ін.

  2-Б клас

 • Illustration

  Екскурсія до найбільших львівських ВИШів

  Останнім часом все ближче підхожу до теми професійної орієнтації підлітків. Важливо вирішувати цю задачу комплексно - як шляхом спеціального профорієнтаційного курсу, так і екскурсіями до закладів освіти, щоб у дітей сформувались свої враження про ВНЗ та вони зробили особистий вибір.Саме цим займались вчора у Львові - відвідали з 11-класниками Мукачівська загальноосвітня школа № 7 два найвідоміших львівських університети - Франка та Політехніку. Потрапили в такі зали, в які і студенти зазвичай не потрапляють.

  11 клас

 • Illustration

  ВИШВОЯЖ

  Вперше - посиділи у величезній студентській аудиторії... На мармурових сходах легендарних вузів постояли ... Приміряли до себе різні науки - кому які відгукнулися… З поважними викладачами поспілкувалися… Проректору руку потиснули… У столовці обідали… Щоб знати, як воно - у виші навчатися!

  11 клас

 • Illustration

  Екскурсія в контактний зоопарк

  У контактному Лео парку ми мали зустріч як з свійськими так і з екзотичними тваринами та птахами, дітки радісно годували та гладили їх. По дорозі додому відвідали Дендропарк, в якому ознайомилися з різними видами дерев, побачили фіолетові плантації шафранів...

  2-Б клас

Віртуальні екскурсії