Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Екскурсії

Екскурсії – надзвичайно важлива та цікава сторінка шкільного життя учнів школи. Вони сприяють всебічному розвитку особи-стості, виховують любов до Батьківщини, збагачують знаннями про рідний край, країну, їх далеке і недавнє минуле, культурні та історичні надбання наших предків.

Illustration

Екскурсійний дайджест

 • Illustration

  Неймовірний світ динозаврів

  Нехай цей день запише кожен з нас у свої спогади на майбутнє!Ми поринули у світ динозаврів, познайомилися з їхніми видами, дізнались багато цікавого про них!

  2-Б клас

 • Illustration

  Барви осені

  Сьогодні учні 1 класу Мукачівської ЗОШ N 7 відвідали МПЦО.
  Саме восени, коли дерева та кущі розфарбовані в різні кольори, дендропарк МПЦО особливо гарний.
  Культорганізатор, Лихтей Галина Василівна, познайомила учнів з рідкісними деревами та кущами, а також дала можливість діткам поспостерігати за морськими свинками, кроликами, шиншилами.
  Діткам дуже сподобалась екскурсія і залишила багато приємних емоцій.

  1 клас

 • Illustration

  Перлинка нашого міста

  Учні 2-А класу разом з класоводами відвідали "перлинку" нашого міста - Замок Паланок. Познайомилися з історичними етапами побудови замку. Дізналися про його призначення в період панування різних володарів, а також про потаємні підземні переходи та захоплюючі легенди, що овіюють історію Замку Паланку.

  2-А клас

 • Illustration

  Дослідники не мають кордонів

  Це був новий досвід виїзду за кордон з нашим 2-Б! 🤩Сказати, що ми задоволені, це нічого не сказати, навіть дорослі відчули себе дітьми та всі разом ми побували в одному з найбільших зоологічних парків у Європі! На площі 30 гектарів ми зустріли тварин з різних частин світу і мали змогу поспостерігати за життям нашого багатого та різноманітного тваринного світу. Тут можна було зустріти: африканських слонів, індійських носорогів, сибірських тигрів, велетня кенгуру, гігантських ящірок Варанів, орангутангів, жираф, удавів, пітонів, білих ведмедів та ін.

  2-Б клас

 • Illustration

  Екскурсія до найбільших львівських ВИШів

  Останнім часом все ближче підхожу до теми професійної орієнтації підлітків. Важливо вирішувати цю задачу комплексно - як шляхом спеціального профорієнтаційного курсу, так і екскурсіями до закладів освіти, щоб у дітей сформувались свої враження про ВНЗ та вони зробили особистий вибір.Саме цим займались вчора у Львові - відвідали з 11-класниками Мукачівська загальноосвітня школа № 7 два найвідоміших львівських університети - Франка та Політехніку. Потрапили в такі зали, в які і студенти зазвичай не потрапляють.

  11 клас

 • Illustration

  ВИШВОЯЖ

  Вперше - посиділи у величезній студентській аудиторії... На мармурових сходах легендарних вузів постояли ... Приміряли до себе різні науки - кому які відгукнулися… З поважними викладачами поспілкувалися… Проректору руку потиснули… У столовці обідали… Щоб знати, як воно - у виші навчатися!

  11 клас

 • Illustration

  Екскурсія в контактний зоопарк

  У контактному Лео парку ми мали зустріч як з свійськими так і з екзотичними тваринами та птахами, дітки радісно годували та гладили їх. По дорозі додому відвідали Дендропарк, в якому ознайомилися з різними видами дерев, побачили фіолетові плантації шафранів...

  2-Б клас

 • Illustration

  Екскурсія до банку

  Передостанній тиждень занять ідеально підходить для екскурсії до банку - перевірили це припущення разом з учнями 10 класу Мукачівська ЗОШ І- ІІІ ст. №7 (Школа під зАмком). Закріпили знання, отриманні під час курсу фінансової грамотності щодо роботи банківської системи та банківських продуктів (депозити, кредити, дебетові та кредитні картки, валюта, тощо). Згадали переваги окремих банківських інструментів - платежі без комісії, вигідний курс валют, кешбек, тощо.Щиро дякуємо керуючій Мукачівським відділенням ТАСКОМБАНК Аллі Іванівні Єфремовій, що приділили час молодому поколінню та провели нам екскурсію. Ці підлітки тепер знають що їм треба, щоб отримати в банку мільйон.

  10 клас

 • Illustration

  Міжнародний день музеїв

  Сьогодні ми з учнями 2-Б класу вирішили об’єднати два свята : Всесвітній день вишиванки та Міжнародний день музеїв!
  Як кажуть, вишиванка – свого роду генетичний код української нації, який об'єднує нас з кожним роком з новою силою. Вишиванка – символ приналежності до роду, який також є оберегом кожного українця та символізує любов, сім'ю, вірність, батьківщину, благополуччя та процвітання.
  І відвідали наш славнозвісний замок Паланок та переглянули анімаційний мультфільм "Історія замку Паланок". Мультисеріал розповідає про історію фортеці з давніх часів і до сьогодні. 

  2-Б клас

 • Illustration

  Подорож до водоспаду Скакало

  Хто з нас не мріяв про подорожі Карпатами по незвіданих місцях, де зазвичай не ступає нога людини? Виявляється, у таємних сховках природи Закарпаття такі місця є. У мальовничій місцевості поблизу Чинадієво на нас чекав красень-водоспад Скакало.
  Учні 4-Б класу "школи під замком" разом з вчителями та батьками отримали масу емоцій та задоволення, почули багато пізнавальної інформації про рідні місця. Екскурсія разом з Максом Адаменко - це цікаво, весело та корисно для здоров"я.

  4-Б клас

 • Illustration

  Екскурсія до Леонпарку

  Сьогодні була неймовірна екскурсія в Леонпарк. Учні 1-го та 2-А класу мали змогу побачити екзотичних тварин, ба навіть їх покормити. Лемури, пуми, ведмеді, черепахи, зайці, рідкісні птахи – на всіх цих екзотичних тварин можна подивитися у міні-зоопарку. В черговий раз ми зрозуміли, що світ прекрасний. Після пізнавальної екскурсії діти повторили правила безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, щоб безпечно продовжувати й надалі пізнавати неймовірний світ.

  1 клас та 2-А клас

 • Illustration

  Екскурсія замками Закарпаття

  Досліджуємо наш рідний край та знайомимося з нашими замками.Перша зупинка - Замок «Сент Міклош». Продовжуємо наш екскурсійний дайджест цікавими місцями Мукачівського району. І наша наступна зупинка - Палац Графів Шенборнів. Побачили неймовірне цвітіння тюльпанового дерева.Заключною станцією на сьогодні став скансен, що в місті Ужгород.Хоча по дорозі нас лякав дощик, але по приїзду нас зустріло сонечко

  3 клас

 • Illustration

  Подорож пригода в "Старе місто"

  Подорож - це завжди пригода!
  Якщо охарактеризувати одним словом – «було весело та дуже душевно». Ми відвідали музей «Старе село» в Колочаві. Це унікальне місце, зібране з любов’ю до історії та людей. Тут можна бродити цілий день, роздивляючись хатинки, начиння, старовинні машини та ровери. А праски та ножиці! А дзвін на залізничній станції! …… Одим словом все було супер.

  7-А клас

 • Illustration

  В єднанні з природою

  Що таке подорож з школярами? Це радісне освітнє волонтерство, на яке йдеш, знаючи, що воно дарує:✅ почуття глибокої внутрішньої сатисфакції від спілкування з дітьми✅ прокачку своїх soft skills: комунікації, мотивування, практикування афірмацій, тайм-менеджменту…✅ уміння давати собі раду з труднощами і відновлюватися після них - незамінний досвід для людей, що працюють з дітьми(⛺️Учора ми з випускниками повернулися з дводенного наметового походу)

  11 клас

 • Illustration

  Поїздка в дельфінарій

  Сьогодні у 2-Б був чудовий відпочинок і першою зупинкою був Дельфінарій "Оскар" та знайомство з допитливими, комунікабельними та неповторними савцями 🐬🐬🐬
  Наступною зупинкою був Зоопарк "Лімпопо" / Zoo "Limpopo", знайомство з екзотичними тваринами!

  2-Б клас

 • Illustration

  Екскурсія до спортзалу

  4 роки промайнули дуже швидко. З цими дітками, на жаль, ми були найменше разом. Але шкільна сімʼя створена і вона досить міцна. Щасливої долі кожному, успішного навчання, дружності і мирного неба💙💛.
  Саме сьогодні, 1червня, у святковий день, ми здійснили чудову екскурсію. Нас радо прийняли в спортзалі Dfitness Fitnessclub і в розважальному комплексі Joyland, за що щиро вдячні. Спокійного та вдалого літнього відпочинку. До зустрічі

  4-А клас

 • Illustration

  Екскурсія до старовинного Австро-Угорського банку

  Сьогодні з учнями 5-Б класу побували на освітній екскурсії про гроші в старовинному Австро-Угорському банку!
  Було цікаво дізнатися про:
  💰Історію грошей, бартер і товарні гроші, монети і банкноти
  🪙 Банківські метали, золотий стандарт і золоті запаси
  👛 Функції грошей, цінність грошей, інфляцію
  🪙Функції банків, депозит, кредит та накопичення.

  5-Б клас

 • Illustration

  Екскурсія до скансену "Старе село"

  Цьогорічний день захисту дітей учні 5-А та 6-Б класів провели на Міжгірщині. Відвідали скансен "Старе село", розважались, грались, насолоджувались красою рідного краю. Це перша наша далека поїздка разом! Вона запам'ятається нам на все літо. А попереду ще багато подорожей разом!

  5-А клас та 6-Б клас

 • Illustration

  Маленькими кроками до мистецтва

  Вчимось цінувати мистецтво! Сьогодні учні 1-их класів відвідали Мукачівський драматичний театр та переглянули виставу " Жила була Сироїжка".

  1-А клас та 1-Б клас

 • Illustration

  Веселі вихідні 8-А класу

  Учні 8 класу разом зі своїм класоводом на вихідних вирішили відвідати неймовірно чарівне місто Будапешт. Де познайомилися з історичними памʼятками та погуляли по визначних місцях.

  8-А клас

 • Illustration

  Вечірня екскурсія

  Учні 6- Б разом з батьками відвідали вечірню екскурсію в замку Паланок. Дякуємо Максу Адаменку за цікаву екскурсію та хорошу справу! Усі зібрані з екскурсії кошти будуть спрямовані на потреби військових з Мукачева.

  6-Б клас

 • Illustration

  Таємничість замку "Паланок"

  Замок Паланок заворожує своєю величчю вдень, а у вечірню пору зачаровує своєю таємничістю. Разом з учнями 6-А та 5-Б класу Мукачівська ЗОШ І- ІІІ ст. №7 (Школа під зАмком) ми дізнавались про історію важливої, у різні епохи, твердині Закарпаття та рідного для нас Мукачівського замку.

  6-А клас та 5-Б клас

 • Illustration

  Зимові розваги

  Школа - це не тільки навчання, а й канікули. Здебільшого школярі віддають перевагу канікулам через те, що мають змогу разом зі своїми друзями - однокласниками разом подорожувати, розважатися та весело проводити час. Тому учні 5-б та 6-А класу разом із класоводами вирішили випробувати одну зі зимових розваг - катання на таблетках.

  6-А клас та 5-Б клас

 • Illustration

  Зимові розваги

  Школа - це не тільки навчання, а й канікули. Здебільшого школярі віддають перевагу канікулам через те, що мають змогу разом зі своїми друзями - однокласниками разом подорожувати, розважатися та весело проводити час. Тому учні 5-б та 6-А класу разом із класоводами вирішили випробувати одну зі зимових розваг - катання на таблетках.

  6-А клас та 5-Б клас

 • Illustration

  Пан Сирник та Різдвяний пампушок

  Найменші учні нашої школи знову відвідали місцевий театр, де переглянули чудову виставу. Талановиті актори передали зимовий різдвяний настрій та створили для глядачів справжнє диво. Учні Мукачівської ЗОШ І- ІІІ ст. №7 (Школи під зАмком) отримали велике задоволення від перегляду.

  1-А клас

Віртуальні екскурсії