Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Професія моєї мрії

Всеукраїнський урок з профорієнтації: "Обери професію своєї мрії"

Професійна орієнтація

Професійна орієнтація – це допомога людині у виборі або зміні професії, нового робочого місця.
Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування та професійного відбору.
Фахівці центрів зайнятості за допомогою спеціалізованих тестів та індивідуальної консультації допомагають з’ясувати професійні схильності та здібності особи, коло інтересів, життєві цілі та орієнтири. На семінарах та тренінгах вчать шукати вакансії з різних інформаційних джерел, писати гарне резюме, готуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, і таким чином, прискорювати пошуки достойної роботи.

Heading photo

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ

Обери професію своєї мрії

HR You - це команда експертів, яка допомагає українському бізнесу та державі формувати ринок людського капіталу в Україні.
Професійні консультанти в галузі методології навчання, human resources, профорієнтації, кар’єрного консультування та тестології зможуть бути корисними у різних сферах.
А також в режимі онлайн можна відвідати провідні підприємства, для ознайомлення з їхніми умовами праці, навичками, якими потрібно володіти та багато цікавого та корисного для вибору професії своєї мрії!

Quantum E-commerce

Most popular service

Multipurpose program that will perfectly suit online stores and online retail business. You can add up to 2000 items with a detailed description, characteristics, and photos. Also, the shopping cart, clients’ feedback, rating, and related items option are available.

Business Consulting

Most popular service

You may face new challenges each day. Our company can offer you a wide range of business consulting services which can help your business run more efficiently, avoid risks, reduce costs, and gain more profits.

Актуальні поради

Перегляньте поради та станьте ще на крок ближче до вибору своєї професії

4 поради, як вибрати майбутню професію

30 професій майбутнього: які спеціальності будуть актуальними в найближчому десятиріччі

Україна – 2035: людський капітал та ринок праці

Профорієнтаційні заходи в закладі

Illustration

Екскурсія до найбільших львівських ВИШів

Останнім часом все ближче підхожу до теми професійної орієнтації підлітків. Важливо вирішувати цю задачу комплексно - як шляхом спеціального профорієнтаційного курсу, так і екскурсіями до закладів освіти, щоб у дітей сформувались свої враження про ВНЗ та вони зробили особистий вибір.

Illustration

ВИШВОЯЖ

Вперше - посиділи у величезній студентській аудиторії... На мармурових сходах легендарних вузів постояли ... Приміряли до себе різні науки - кому які відгукнулися… З поважними викладачами поспілкувалися… Проректору руку потиснули… У столовці обідали… Щоб знати, як воно - у виші навчатися!А потім побігли школу завершувати.

Illustration

Обирай свою професію свідомо

Ми знаємо, що вкрай важливо допомогти школярам у виборі своєї професії. Адже це не просто заняття на один день, а справа, якою ти будеш займатися левову частку свого життя. Від правильного вибору - залежить, чи буде бажання розвиватися, прагнути до нових висот у дорослому житті.

Illustration

День відкритих дверей ВПУ №3

Одне із найважливіших рішень в житті – це вибір професії. Від його правильності може залежати вся подальша доля молодої людини. Саме тому сьогодні з дев'ятикласниками відвідали ВПУ №3, де майбутнім абітурієнтам розповіли про доступні спеціальності.

Illustration

Відвідуємо ЗВО рідного міста

В нашому місті є ВНЗ, який має назву Мукачівський державний університет. І хоча в ньому не так багато спеціальностей тут ви можете знайти ту, яка буде вам по душі. В цьому переконалися наші випускники та майбутні випускники.

Illustration

Розвіюємо стереотипи. Профорієнтація продовжується...

З метою профорієнтації учні 10 класу зустрілись з Ольгою Коцар, яка поділилась власним життєвим досвідом, а саме: як за сім років із випускниці мукачівської школи стати Product Owner HMI і працювати в одній із престижніших фірм з виготовлення електрокарів "Automobili Pininfarina GmbH".

Illustration

Соціальне шкільне підприємництво в школі під зАмком!

Ініціатором впровадження в школах міста курсу з підприємництва став Сергій Вожжов. Три роки тому саме він одним з перших запровадив у мукачівських школах предмет "Фінансова грамотність".

Illustration

Акція "Сам собі рятівник"

"Сам собі рятівник"- таку назву мала акція, проведена сьогодні для школярів Мукачева. Це була справді цікава подорож у світ безпеки, самозахисту та порятунку. Майстер- класи стали джерелом корисної інформації. Школярі почули від фахівців , як надавати першу допомогу , зупинити кровотечу, накласти турнікет...

Illustration

Курс "Соціальне шкільне підприємництво" в дії

Попередній пост подяки, бо буде ще остаточний, коли у нас все запрацює.На світлині 11-й клас Мукачівська ЗОШ І- ІІІ ст. №7 (Школа під зАмком). Саме ці учні та учениці, завдяки активній позиції та прогресивним поглядам директорки школи Наташа Савчин, отримали можливість пройти курс "Соціальне шкільне підприємництво" під моїм керівництвом.

Illustration

Інноваційна програма для молоді UPSHIFT

Інноваційна програма для молоді UPSHIFT
Інноваційна програма для молоді UPSHIFT
Участь команди школи у 3-ій хвилі програми UPSHIFT у Закарпатській області за підтримки ГО " Простір молоді" в рамках програми "Розвиток потенціалу молоді у західних областях України" та фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).