Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Україна, Закарпатська область,м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35

Телефон: (03131) 4-99-48email: au.vog.adar-ovehcakum%407loohcs

Наш ютуб-канал

Переходьте на нашу сторінку facebook

Навчально - методичні семінари

Heading photo

НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ДО НАВЧАННЯ МИСТЕЦТВА В КОНТЕКСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НУШ

Навчально-методичний семінар вчителів предметів освітньої галузі "Мистецтво"закладів загальної середньої освіти міської Мукачівської ТГ

25 жовтня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст.№7 відбувся навчально- методичний семінар вчителів освітньої галузі «Мистецтво» на тему «Науково-методичні засади компетентнісного підходу до навчання мистецтва в контексті реалізації концепції НУШ». Учасники семінару мали змогу, виконуючи практичні вправи, удосконалити навички з формування ключових компетентностей учнів та відзначили високий рівень і доцільність проведеного семінару.

Heading photo

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ КВІТІВ З ФОАМІРАНУ

Навчально-методичний семінар вчителів трудового навчаннязакладів загальної середньої освіти міської Мукачівської ТГ

20 грудня на базі Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N7 відбувся навчально-методичний семінар вчителів трудового навчання на тему: "Технологія виготовлення квітів з фоамірану".Семінар був поділений на дві частини. Перша - теоретична. Дзямко М.М. розповіла про фоаміран як матеріал, його властивості, види тощо.Друга частина - практична. Учасники семінару виготовляли троянди з фоамірану. Доповненням стала чудова виставка дитячих робіт, виконаних на уроках трудового навчання під керівництвом Дзямко М.М.

Heading photo

ПЕРЕВЕРНУТЕ НАВЧАННЯ ЯК ОДНА З КЛЮЧОВИХ ТЕНДЕНЦІЙ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ СУЧАСНОСТІ

Майстер - клас вчителів математикизакладів загальної середньої освіти міської Мукачівської ТГ

18 травня на базі Мукачівської загальнооствітньої школи № 7 було проведено майстер-клас для вчителів математики Мукачівської ТГ. Шепарович К.І. та Василинка Л.В. ділилися досвідом роботи з технологією "перевернутого навчання". Запропонували колегам попрацювати із Edpuzzle для доповнення навчальних відео запитаннями, онлайн дошкою Padlet, Trello, Jamboard, IDroo для розміщення матеріалів вчителем і роботи учнів над наданими для опрацювання матеріалами.Також створювали інтерактивні вправи за допомогою сервісів LearningApps, WordWall, Ahaslides для урізноманітнення перевірки опрацьованого матеріалу.

Heading photo

Нові модулі НУШ

Навчально - методичний семінарвчителів фізичної культуризакладів загальної середньої освіти міської Мукачівської ТГ

27 жовтня у Мукачівській ЗОШ 7 проведено навчально- методичний семінар педагогічної спільноти вчителів фізичної культури.
Педагоги мали змогу познайомитися з модулями "Чирлідинг" та "Фістбол"та отримати практичні навички застосування їх на уроках фізичної культури з учнями НУШ